Zapisy

Formularz zapisu na pielgrzymkę

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola, a następnie kliknąć przycisk "WYŚLIJ FORMULARZ" na dole strony.


Czy masz jakieś uwagi / pytania?

Prześlij je do nas korzystając z poniższego pola - postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe.


Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętego Brata Alberta w Zamościu z siedzibą w: ul. Edwarda Dembowskiego 24, 22-400 Zamość. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji na 1 Pieszą Zamojską Pielgrzymkę do Krasnobrodu, w tym przesyłania potwierdzenia rejestracji oraz innych informacji dotyczących Pielgrzymki drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Problem z wysłaniem formularza?

Jeżeli nie udało Ci się wysłać formularza zapisu na pielgrzymkę online – zgłoś się osobiście do kancelarii parafialnej Parafii Św. Brata Alberta w Zamościu przy ul. Dembowskiego 24, lub skontaktuj się z Proboszczem swojej parafii.

Koszt udziału w pielgrzymce:

Informujemy że wpisowe wynosi 25 zł i obejmuje Pakiet Pielgrzyma: koszulka z logo, śpiewnik, smycz, identyfikator, ubezpieczenie pielgrzyma.

Wpłaty oraz odbiór Pakietów w kancelarii parafialnej Parafii Św. Brata Alberta w Zamościu przy ul. Dembowskiego 24 w dniach 25 – 29 czerwca br. w godzinach 16:00 – 19:00.